Aktualności

Realizacja wielokamerowa podczas jednego z największych pokazów lotniczych w kraju, Mazury Air Show. Podczas dwóch dni można było za pośrednictwem telewizji oglądać niesamowite akrobacje powietrzne w wykonaniu pilotów z kraju i zagranicy. Na pokazach zaprezentowały się także jednostki powietrzne naszej armii.
Realizacja oraz dostarczenie sygnału HD . Zapraszamy na stronę Mazury Air Show

więcej…
kolagen colway, colway tv

Trzeciego maja 2014 roku w Filharmonii Narodowej odbyła się uroczysta gala z okazji 10- lecia firmy Colway. Mieliśmy zaszczyt zarejestrować oraz zrealizować to wydarzenie.
Realizacja wielokamerowa na 8 kamer HD. Całość imprezy była transmitowana za pośrednictwem internetu w czterech językach.  

więcej…
sony f 5

Kamera PMW-F5 CineAlta jest wyposażona w matrycę Sony 4K o efektywnej liczbie 8,9 megapikseli. W efekcie rejestruje doskonały, szczegółowy obraz o bardzo wysokim kontraście, bogatej reprodukcji kolorów i dużej przejrzystości. Kamera oferuje bogaty zestaw wbudowanych trybów nagrywania – wszystkie z użyciem tętniącej życiem przestrzeni barw 4:2:2. Do innych niezwykłych jej zalet należy precyzyjny 16-bitowy zapis liniowy RAW 2K/4K oraz duża liczba 120 klatek/sekundę bez efektu przycinania.

więcej…
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.