• Streaming online.

  Streaming wideo to coraz bardziej powszechna i dostępna usługa umożliwiająca dotarcie do coraz większej grupy przy stosunkowo niedużych kosztach.
  Transmisje live znalazły swoje swoje zastosowanie w szkoleniach, wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy konsultacjach społecznych, czy obradach sejmu. Transmisje internetowe to także doskonałe narzędzie do komunikacji wewnątrz firmy. W łatwy i szybki sposób poinformujesz pracowników o tym co dzieje się w firmie nawet mając pracowników rozsianych po całym świecie. Dzięki naszym rozwiązania możesz szkolić , oglądać, pokazywać ciekawe wydarzenia i to wszystko live !

 • Streaming live na FB.

  Daleko idące potrzeby oraz zmiany powodują że chcesz docierać coraz szybciej i coraz dalej. Dają to media społecznościowe takie jak FB. I tu możemy za pomocą tego medium streamingować obraz na twój fanpage.

   

 • Streaming na urządzenia mobilne.

  Coraz częściej spędzamy czas przy komputerze a  smart fon czy tablet to nieodłączni partnerzy w Twoim biznesie i życiu. I w tym segmencie jesteśmy przygotowani do realizacji na żywo wydarzeń, transmitując sygnał na urządzenia przenośne. Gdziekolwiek jesteś i masz dostęp do internetu będziesz na bieżąco z każdym interesującym Cię wydarzeniem.

 • Streaming wielojęzyczny.

  Streaming live to doskonałe rozwiązanie do komunikacji z partnerami, pracownikami czy fanami. Przy  zastosowaniu wielojęzycznego playera możemy swobodnie docierać do dowolnej grupy odbiorców w kraju i na świecie. To prosty i łatwy sposób do przeprowadzenia konferencji, pokazu nowych produktów czy przeprowadzenie szkolenia online.

 • Streaming z walnych zgromadzeń spółek.

  Streaming z walanych zgromadzeń spółek to dedykowane rozwiązanie dla dużych firm posiadających rozproszony akcjonariat. Dzięki transmisji online akcjonariusze będą mogli oglądać sprawozdania zarządu bez względu na to gdzie się znajdują w obecnej chwili. Wystarczy że będą posiadali jakiekolwiek urządzenie z dostępem do internetu , a otrzymując specjalny kod referencyjny akcjonariusz będzie mógł zadawać pytania, czynnie uczestniczyć w obradach zadając pytania ( potrzebna kamera internetowa).