Tworzenie własnej przestrzeni – pomysły na projekt domu na każdy budżet

Tworzenie własnej przestrzeni – pomysły na projekt domu na każdy budżet

Miejsce, w którym możesz być kimkolwiek zechcesz – kucharzem, zamiataczem, czytelnikiem lub śpiącą pandą – jest dom. To miejsce, które może Cię ukryć i ochronić bez względu na to, co przyniesie Ci świat.

Pracujesz coraz ciężej, aby posiadać swój mały świat, swój dom. Dekorowanie domu to marzenie, które musisz budować od dzieciństwa. Budowanie i dekorowanie domów to decyzja na całe życie.

Budujesz i odnawiasz dom, inwestując wszystkie swoje oszczędności i czekając na moment, w którym zobaczysz dom swoich marzeń. Postarasz się, aby to miejsce było tak wygodne, jak to tylko możliwe. Ale jednocześnie możesz przegapić ważniejsze aspekty.

Na szczęście mamy dla Ciebie genialne pomysły, które pomogą Ci zaprojektować wymarzony dom.

ZAPLANUJ NA DESZCZOWE DNI 

Planujesz słoneczne dni i jasne światło, ale co z dniami deszczowymi lub zimowymi? Będziesz potrzebować miejsca do powieszenia mokrej odzieży i płaszcza. To miejsce nie musi być duże ani ekstrawaganckie.

To miejsce będzie wymagało półek i rogu, w którym możesz zdjąć zabłocone buty. Wystarczy mieć miejsce na szafę na ten mały pokój.

BRUDNE UBRANIA I MĘCZĄCY DZIEŃ

Mokre i brudne ubrania są częścią codziennego życia. To obowiązek, który musisz wykonywać codziennie, więc dlaczego nie grać mądrze? Zrób pralnię na piętrze, abyś nie musiał nosić wypranych ubrań na górę. Jeśli możesz mieć okno w swojej pralni, poprawi ono nastrój podczas składania i prania ubrań.

IMPREZA PRZY BASENIE W TWOIM DOMU 

Przestrzeń zewnętrzna Twojego domu to miejsce, w którym zbudujesz wspomnienia i zaplanujesz najważniejsze dni. Jeśli Twoja rodzina ma dzieci, w słoneczne dni do zabawy przydadzą się baseny. Jak mówią eksperci z Liquid Assets Pools , baseny uzupełniają przestrzeń zewnętrzną. Baseny mogą być rekreacyjne i towarzyskie.

INWESTOWANIE W TWOJE MIEJSCE PARKINGOWE

Jeśli dodasz dodatkowe miejsce w garażu lub miejscu parkingowym, będzie to zawsze liczone jako przyszła inwestycja. W przyszłości kupisz nowy samochód lub rower. Narzędzia i pojazdy zajmują dużo miejsca i możesz go wykorzystać do przechowywania innych rzeczy.

CIEPŁE PODŁOGI 

Pomyśl o odmrożeniach i zimnych palcach podczas śnieżnych tygodni. A co z ogrzewaniem i ogrzewaniem podłóg, aby zapewnić ciału komfort? Możesz zainwestować w luksusowe funkcje, takie jak cewki grzewcze, które będą działać pod twoimi szachownicami i podłogami. Podgrzewane podłogi promiennikowe są bezpieczne dla młodszych członków rodziny. Zaplanuj przytulną zimę.

Podsumowując, budując dom swoich marzeń upewnij się, że w te cegły wkładasz swoją wizję. Od wykończenia po półki, pokoje do malowania będą Cię definiować. Twoje życie będzie kręcić się wokół tego miejsca, a to miejsce musi być wyjątkowe. Poszukaj więc lepszych opcji na zewnątrz, aby uczynić swój dom miejscem, do którego chcesz wracać.