Sofy Tempur

Sofy Tempur

Przenieś komfort materaca Tempur z sypialni do salonu dzięki wyjątkowym sofom Tempur. Stylowe, niezrównanie wygodne i niesamowicie praktyczne. Teraz możesz mieć idealny relaks i odpoczynek w każdej części swojego domu. Poznaj bliżej rozwiązania Tempur, bo to znacznie więcej niż po prostu sofa.

  • Rozkładana sofa Ostuni ™

Ostuni ™ firmy TEMPUR® https://salonsnu.pl/meble-tapicerowane/1544-rozkladana-sofa-tempur-ostuni.html rewolucjonizuje rozkładaną sofę. Dlaczego? Teraz możesz doświadczyć wyjątkowego odczucia TEMPUR®, niezrównanego komfortu i znakomitego podparcia, połączonego z najlepszym współczesnym designem. Po co iść na kompromis? Z Ostuni możesz mieć jedno i drugie.

Wzięliśmy nasz przełomowy materiał – po raz pierwszy opracowany dla NASA, aby amortyzować astronautów podczas lotów kosmicznych – i użyliśmy go tak, aby wykorzystać jego najlepsze właściwości redukujące nacisk. A wszystko po to, aby sofa idealnie dopasowała się do Ciebie.

Od momentu, gdy usiądziesz lub położysz się, Ostuni ™ natychmiast dostosowuje do Twojego ciała z taką precyzją, że można by pomyśleć, że została stworzona specjalnie dla Ciebie.

Stworzona we współpracy z Pino Patella, jest to idealne połączenie kultowego duńskiego rzemiosła i włoskiego designu. Elegancki a zarazem minimalistyczny, Ostuni ™ to kamień milowy w stylu i funkcji, który uzupełnia każdy dom. Dostępny jest w dwóch kolorach. Teraz wreszcie możesz cieszyć się magią TEMPUR® w oszałamiającym meblu, nie rezygnując przy tym z gustownego szyku.

„Kiedy współpracowałem z TEMPUR® przy tworzeniu Ostuni ™, chcieliśmy zmienić sposób, w jaki ludzie postrzegali rozkładaną sofę: design i komfort bez kompromisów. To, co stworzyliśmy, przeszło moje najśmielsze oczekiwania i jestem dumny, że mogłem być częścią tego dzieła. ”- Pino Patella

Altamura ™ firmy TEMPUR® rewolucjonizuje rozkładaną sofę, zapewniając najwyższy komfort. Stworzony we współpracy z Nicolą Sardone, jest to idealne połączenie współczesnego włoskiego designu i kultowego duńskiego rzemiosła.

Wzięliśmy nasz przełomowy materiał – po raz pierwszy opracowany dla NASA, aby amortyzować astronautów podczas lotów kosmicznych – i wykorzystując jego wyjątkowe właściwości redukujące nacisk stworzyliśmy sofę, która natychmiast dopasowuje się i dostosowuje do ciała, zapewniając idealną równowagę między komfortem oraz podparciem.

Altamura ™ szybko przekształca się z sofy w łóżko. Zaledwie jednym prostym ruchem, natychmiast przekształcając się w doskonały sen, jakiego oczekujesz od najlepszej na świecie firmy zajmującej się artykułami sypialnianymi. Sofa  Altamura ™ dostępna jest w dwóch eleganckich kolorach do wyboru. Możesz teraz w końcu doświadczyć tego wyjątkowego uczucia TEMPUR® w prawdziwie wygodnym  i wielofunkcyjnym meblu, nie rezygnując przy tym ze stylu.

„Wyzwaniem, przed którym stanęliśmy, było zaprojektowanie stylowego i przytulnego mebla, który z łatwością można przekształcić w łóżko, które wygląda dobrze i jest fantastyczne. Dzięki TEMPUR® osiągnęliśmy więcej, niż mogłam się spodziewać w moich najśmielszych snach. ”- Nicola Sardone

Zaraszamy również na nasz blog https://salonsnu.pl/blog/17_sofy-kanapy-i-fotele-tempur

artykuł sponsorowany.