Ważne pytania, które należy zadać przed zatrudnieniem profesjonalnej firmy sprzątającej

Ważne pytania, które należy zadać przed zatrudnieniem profesjonalnej firmy sprzątającej

Nigdy nie przypuszczałeś, że zobaczysz dzień, w którym będziesz musiał zatrudnić firmę sprzątającą, ale oto jest, potrzebujesz pomocy w utrzymaniu domu. Zawsze myślałeś, że ludzie, którzy musieli zatrudniać firmy sprzątające, są leniwi, ale rzeczywistość jest taka, że ​​jesteś jedną z najciężej pracujących osób, jakie znasz, a przy wszystkich obowiązkach, które masz regularnie, po prostu nie ma miejsca w Twój harmonogram sprzątania domu.

Cóż, przynajmniej znasz prawdę o tym, dlaczego ludzie wynajmują usługi sprzątania domów, aw większości przypadków dzieje się tak, ponieważ ludzie są bardzo zajęci innymi obowiązkami; nie możesz zostać sklasyfikowany jako leniwy…

Ale teraz, gdy potrzebujesz usług, nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać. Czego powinieneś szukać w firmie? Co ważniejsze, o co powinieneś zapytać?

Jeśli nie wiesz, jak wybrać odpowiednią usługę sprzątania domu, najpierw zapoznaj się z tymi ważnymi pytaniami. Gdy uzyskasz odpowiedzi na te pytania, będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, kogo powinieneś zatrudnić lub czy musisz wrócić do deski kreślarskiej i kontynuować wyszukiwanie.

WAŻNE PYTANIA, KTÓRE NALEŻY ZADAĆ PRZED ZATRUDNIENIEM PROFESJONALNEJ USŁUGI SPRZĄTANIA DOMU

JAKIE RODZAJE USŁUG SPRZĄTANIA ŚWIADCZYSZ?

Może to początek wiosny i jesteś gotowy na coroczne wiosenne porządki. Jasne, możesz zrobić własne wiosenne porządki , ale w zależności od tego, ile musisz zrobić, nie byłoby złym pomysłem wynajęcie firmy sprzątającej, która pomoże Ci w wysiłkach. Ale zanim zdecydujesz się po prostu z jakąkolwiek firmą, chcesz skontaktować się z wieloma firmami, aby zobaczyć, jakie rodzaje usług świadczą.

Idealnie byłoby, gdybyś potrzebował firmy specjalizującej się w wielu różnych obszarach sprzątania, a także zajmującej się obsługą nieruchomości na wynajem, a także domów mieszkalnych.

CZY TWOJA FIRMA JEST LICENCJONOWANA, OBJĘTA OCHRONĄ I UBEZPIECZONA?

Jest to bardzo ważne pytanie, które należy zadać, ponieważ dzięki temu dowiesz się, jak odpowiedzialna i godna zaufania jest firma. To prawda, sprzątają Twój dom, ale wypadki mogą się zdarzyć także w domu. Wszystko, od obrażeń i szkód majątkowych po ryzyko kradzieży, chcesz mieć pewność, że firma, z którą korzystasz, jest licencjonowana, objęta zobowiązaniami i ubezpieczona.

Aby jeszcze bardziej zapewnić sobie spokój ducha, warto również zapytać, czy firma ma również certyfikat AHCA i COVID-19. Tidy TN to firma, która jest nie tylko licencjonowana, zobowiązana i ubezpieczona, ale także posiada certyfikat AHCA i COVID-19. Oznacza to, że wiedzą, jak prawidłowo czyścić i dezynfekować Twój dom, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków i przenoszeniu koronawirusa.

I szczerze mówiąc, jeśli firma nie jest licencjonowana, nie ma zobowiązań i nie jest ubezpieczona, naprawdę nie można ich nazwać „profesjonalistami” i należy ich bardzo unikać… Wokół powiewają czerwone flagi.

JAKIE MASZ DOŚWIADCZENIE W SPRZĄTANIU DOMÓW?

Więc byłeś już sceptykiem co do zatrudniania sprzątacza domów, ale teraz, gdy potrzebujesz tych usług, zdecydowanie chcesz się upewnić, że zatrudniasz firmę, która ma doświadczenie w sprzątaniu domów i wie, co robi.

Firmy sprzątające, które rozważasz, warto zapytać o ich doświadczenie. 

  1. Czy sprawdzają karalność swoich pracowników? Jest to ważne, ponieważ wpuszczasz do domu osoby, których nie znasz.
  2. Jak długo działasz w biznesie i czy masz doświadczenie w sprzątaniu domu mojego rozmiaru?
  3. Czy Twoi pracownicy mają określone certyfikaty?

Możesz zadać te pytania, ponieważ chcesz wysokiej jakości usług. Jeśli firma ma problem z odpowiedzią na te pytania, prawdopodobnie jest coś, czego ci nie mówią lub czego nie chcą ci powiedzieć.

JAK UZYSKASZ DOSTĘP DO MOJEGO DOMU?

Istnieją firmy zajmujące się sprzątaniem domów, które wolą, aby właściciel domu był w domu podczas wykonywania usług, a inne świadczą usługi pod nieobecność właściciela. Chcesz się dowiedzieć, jak te firmy planują uzyskać dostęp do Twojego domu, jeśli Cię tam nie ma. Czy będą potrzebować kodu do bramy? Czy będziesz musiał zostawić swój klucz pod matą? Ostatecznie musisz czuć się bezpiecznie w sposobie, w jaki uzyskują dostęp do twojego domu, aby wykonywać swoją pracę.