Funkcjonalność przede wszystkim – regały z Nature Style

Funkcjonalność przede wszystkim – regały z Nature Style

Regały to meble, które goszczą w każdym domu niezależnie od pomieszczenia. To meble wielofunkcyjne – nadają się do przechowywania butów, rodzinnych albumów ze zdjęciami czy książek szkolnych. To właśnie jedna w wielu przyczyn, dla których mebel ten cieszy się największą popularnością wśród zamawiających.

Regał drewniany biały

To największy hit ostatnich lat. Biel jest kolorem uniwersalnym, co ułatwia zestawienie go ze starymi meblami. Meble w tym kolorze elegancko prezentują się w każdym pomieszczeniu i wpasowują zarówno do mieszkania w stylu industrialnym, jak i skandynawskim. Biały regał z drewna jest wobec tego jednym z elementów, które obowiązkowo muszą znaleźć się w Twoim mieszkaniu!

Funkcjonalność przede wszystkim!

Niezależnie od tego, czy wybierzesz regały metalowe, czy drewniane, najważniejsze jest to, aby były one funkcjonalne. Regały z Nature Style spełniają to kryterium. Są one doskonałym zamiennikiem komód z szufladami, zwłaszcza kiedy chcesz wyeksponować detale w danym pomieszczeniu np. książki czy ramki z podobiznami bliskich lub nawet ubranka dziecięce. Jeśli natomiast chcesz schować coś tak, aby się nie zakurzyło, doskonale sprawdzą się tutaj szafki. Możesz w nich przechowywać ubrania, materiały plastyczne, podręczniki i wiele innych.

Regały drewniane – niezawodna jakość

Choć zwykle pierwsze, na co zwracamy uwagę podczas oglądania mebli, to kolor i cena, warto również sprawdzić, z czego wykonane są nasze wymarzone meble. W końcu chcemy, aby służyły nam możliwie jak najdłużej! Warto więc zainwestować w regał drewniany biały; drewno sosnowe, z którego jest on wykonany, jest odporne na wszelkie zadrapania i zniszczenia mechaniczne. Co więcej, te meble są odpowiednie dla dzieci i nawet dla alergików – klej w połączeniu z naturalnym materiałem meblarskim nie uczula i nie wpływa drażniąco ani na skórę, ani na śluzówkę.

Nasze meble wykonane z litego drewna prezentują się o wiele lepiej niż te ze sklejki kupione w tanim sklepie. Doświadczeni stolarze posiadają delikatne frezy i z ich pomocą są w stanie nie tylko skrupulatnie heblować mebel, lecz także wykonywać na jego powierzchni niebanalne zdobienia. Podczas produkcji mebli firmy umożliwiają wprowadzenie przez klienta małych zmian do projektu – regał ma odpowiadać jego oczekiwaniom i być dostosowany do jego potrzeb.

Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Krakowie przy Warszawskiej 111. Jeśli masz jakieś pytania, wypełnij formularz podany na naszej stronie internetowej i prześlij go do nas.

Odwiedź nasz salon firmowy i wybierz najlepsze meble dla siebie i swojej rodziny!