Tubądzin – oryginalne kolekcje płytek podłogowych i ściennych

Tubądzin – oryginalne kolekcje płytek podłogowych i ściennych

Niezależnie od tego, czy w aranżacji wnętrz stawiasz na stylową elegancję, nowoczesny minimalizm czy piękno natury, materiałem, który pozwoli Ci uzyskać spektakularne efekty, są płytki ceramiczne Tubądzin. Tej polskiej marki nie trzeba nikomu przedstawiać, słynie ona bowiem z pięknej ceramiki, którą projektuje m. in. słynny Maciej Zień. Za chwilę poznasz kilka oryginalnych kolekcji marki Tubądzin, z którymi możesz stworzyć wyjątkowe wnętrza.

Piękny marmur do stylowych wnętrz – Pietrasanta

Powiedzieć o płytkach Pietrasanta, że są kultowe, to za mało. Kolekcja ta należy do jednych z najpopularniejszych odwzorowań marmuru w ceramice. Zainteresowanie nią nie powinno jednak budzić zdziwienia, bo płytki Pietrasanta nie dość, że są niezwykle piękne pod kątem wzorniczym, to dodatkowo są to płytki wielkoformatowe, wchodzące w skład linii produktowej Tubądzin Monolith.

W ten sposób otrzymujemy niezwykle eleganckie płytki dostępne w nowoczesnej formie, które położone na ścianie albo podłodze wyglądają wręcz zjawiskowo. Przy czym są to płytki rektyfikowane, które można kłaść przy zachowaniu bardzo cienkich, niemalże niewidocznych fug. Kolekcja Pietrasanta doskonale nadaje się do wnętrz urządzonych w gustownym i pełnym elegancji stylu. Płytki marmurowe świetnie sprawdzają się w łazience, kuchni, salonie czy sypialni, a także w przedpokojach oraz w przestrzeni publicznej, np. w eleganckim SPA czy hotelowym lobby.

oryginalne kolekcje płytek podłogowych

Modny i nowoczesny beton, czyli Tubądzin Torano

Nowoczesne wnętrza urządzone w minimalistycznym stylu to doskonałe miejsce dla betonu. Ten surowy materiał już od kilku lat z powodzeniem króluje w aranżacjach industrialnych i loftowych. Niestety montaż betonowych płyt jest drogi, a co ważne, nie wszędzie można go przeprowadzić. Na szczęście nie trzeba tego robić. Piękne betonowe ściany wraz z zachowaną strukturą można uzyskać za sprawą płytek ceramicznych.

I w tym przypadku Tubądzin stanął na wysokości zadania, oferując piękną imitację betonu w swojej kolekcji Torano. Ta kolekcja także wchodzi w skład linii produktowej Monolith, czyli jest dostępna również w wielkim formacie. Ponadto Tubądzin oferuje ją w odcieniach grey i white, w matowym lub półpolerowanym (lappato) wykończeniu powierzchni, co jeszcze zwiększa możliwości aranżacyjne.

oryginalne kolekcje płytek podłogowych

Grand Cave – kamień naturalny w najpiękniejszym wydaniu

Kamień naturalny pozwala tworzyć niezwykle oryginalne aranżacje. Na rynku dostępnych jest coraz więcej płytek, które starają się wiernie oddać jego piękno, co nie jest wcale takie łatwe. Wystarczy jednak rzucić okiem na kolekcję Tubądzin Grand Cave, aby zapragnąć takiego rozwiązania w swoim otoczeniu. Jest ona świetnym odwzorowaniem naturalnych bloków skalnych wraz z ich piękną teksturą. Co ważne, są to płytki strukturalne, zatem imitacja kamienia naturalnego jest tutaj na najwyższym poziomie. Nie tylko widać, że jest to kamień, ale można to także poczuć.

Kolekcja Grand Cave, tak jak powyższe, również jest częścią linii Monolith, co daje wszystkie korzyści z tym związane, takie jak rektyfikacja, duży format, możliwość układania na podłodze i ścianie, we wnętrzach i na zewnątrz. Warto przy tym pamiętać, że stawiając na Tubądzin, otrzymujemy ciekawe wzornictwo i wysoką jakość wyrobu, który jest bardzo wytrzymały i będzie wyglądał pięknie przez lata.