Co zrobić, żeby szybciej sprzedać swój dom

Co zrobić, żeby szybciej sprzedać swój dom

Czy ściany w Twoim domu są przestarzałe lub po prostu zbyt ostre, aby spodobać się większości? Z pewnością te żółte ściany przemawiają do Twojego stylu projektowania, ale generalnie większość kupujących zostanie zniesiona przez odważne kolory i tekstury. Prosty bieg do lokalnego sklepu dla majsterkowiczów po kilka galonów neutralnej farby może to naprawić. Do otwarcia przestrzeni zalecamy jasne kolory, takie jak szary, tope, biały itp.

Nowy sprzęt

Nie musisz całkowicie zmieniać wyglądu swojej kuchni czy łazienki, aby nadać jej świeży wygląd. Kiedy ostatnio zmieniałeś sprzęt? Rozważ zastąpienie wszystkich uchwytów eleganckim mosiądzem lub niklem, aby uzyskać aktualny i czysty wygląd. Możesz być zaskoczony różnicą, jaką to robi!

Barwienie podłóg… Celowo!

Nie, nie mówimy o sporadycznych nieprawidłowościach w działaniu rozlanej kawy! Wydobądź piękne drewniane podłogi w swoim domu, dodając intensywną ciemną plamę, aby nadać im świeży wygląd, a także ukryć wiek podłóg.

Aktualizacja urządzeń

Prawdopodobnie twój wentylator sufitowy jest przestarzały, a inne oprawy oświetleniowe z pewnością wymagają ulepszenia. Zainwestuj w zakup nowych urządzeń w całym domu i skup się bardziej na obszarach o dużym natężeniu ruchu, aby wywrzeć jak największy wpływ.

Nadanie szafkom nowego życia

Czy Twoje szafki kuchenne są w dobrym stanie, ale są przestarzałe? Rozważ odświeżenie szafek świeżą warstwą farby. Staraj się trzymać neutralnych kolorów, aby spodobać się większości kupujących. Pamiętaj, nie każdy lubi ciemnoniebieskie szafki. Zalecamy jasne kolory, aby kuchnia była otwarta i jasna.

Nie oszczędzaj na atrakcyjności krawężnika

To prawda, że ​​pierwsze wrażenie robi dużą różnicę. Posiadanie wypielęgnowanego ogrodu i świeżo skoszonego trawnika przed wystawieniem na sprzedaż i pokazaniem domu może mieć duże znaczenie. Przycinanie żywopłotów i wyrywanie chwastów może nadać Twojemu domowi zachęcający i elegancki wygląd.

Stwórz zewnętrzną przestrzeń życiową

Stwórz przytulną przestrzeń życiową na świeżym powietrzu, która jest przyjazna dla budżetu i zachęca kupujących do wyjścia na zewnątrz, aby nakreślić obraz tego, jak może wyglądać życie, jeśli kupią Twój dom. Wieszanie świateł i nakrycie stołu świeżymi kwiatami może mieć ogromne znaczenie.